Bağcılar Hurdacılar Hurda Firmaları 28AĞU
Bağcılar Hurdacılar Hurda Firmaları

Bağcılar hurdacılık firması hurda alım ve satım işi yapmaktadır. Bunun yanı sıra bina yıkım ve söküm işlemleri gibi alternatif hizmet içerikleri de bulunmaktadır. Hurda; özelliğini yitirmiş yeniden kullanımı mümkün olmayan element çeşitlerdir. Ham madde tedariğinin oldukça zor olduğu ve dünya kaynaklarının oldukça zor bulunduğu şu dönemde geri dönüşüme katkı sağlayan meslekler hayatın en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Bağcılar hurdacılar firması olarak hiçbir tonaj farkı aramadan tüm kullanılmayan, işlevini ve önemini yitirmiş metallerin alımı yapılabilmektedir. Bağcılar hurdacılık ile hurda satışı yapan kişilerin kullanmadığı metallerden kazanç elde edebilmesi mümkün olurken, büyük firmaların ham maddeleri uygun fiyat ile tedarik edebileceklerdir.

Bağcılar Hurdacılık ile Aradığınız Her Hizmet Ayağınızın Altında

Bağcılar hurdacılık pek çok konuda verdiği kusursuz hizmet sayesinde müşteri memnuniyeti oluşturabilmektedir. En çok hurda alımı yapılabilen metallerden bir tanesi bakırdır. Özellikle kablo içerisinde yer alan bakırlar kablodan arındırıldıktan sonra, her ikisi de ayrı ayrı geri dönüşüme kazandırılabilecektir. Bunun yanı sıra demir, krom, sarı, plastik, çinko, alüminyum, pirinç, kablo hurdası, naylon gibi birçok hurda maddesinin alım ve satımı yapılabilmektedir.

Tüm sanayi, şantiye ve inşaatta kullanılan hurda metallerin alım işlemleri ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Sunmuş olduğumuz güncel yüksek fiyat içeriği sayesinde, en çok sizin kazançlı çıkacağınızın garantisini verebilmekteyiz. Hurda alım satımı kilogram ağırlığı üzerinden yapılmakta olup belirli aralıklarla alım- satım fiyatı güncellemesi yapılabilmektedir. Tüm hurda alımı ya da satımı dışında çatı sökümü, bina yıkımı, hurda karşılığında bodrum gibi yerlerin temizliği de yapılabilecektir. Bağcılar hurdacılık güncel fiyat bilgimiz her kategoride bulunan metaller için farklı olup, kilogram üzerinden belirlenmektedir.

Bağcılar Hurdacılık ile Kısa Süre İçerisinde Adresinize Ulaşım…

Bağcılar hurdacılık firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız, irtibat kurulan tüm İstanbul ilçelerine ulaşım sağlayabilmektedir. Belirtilen adrese kadar, araçlarımız ve ekiplerimiz intikal ederek sizi büyük bir zahmetten kurtaracaktır. Hurda alımı için profesyonel ekiplerimiz, hurda miktarınız ile doğru orantılı boyutlarda araç temini sağlayabilmektedir. Vermek istediğiniz hurdalar için ücret hesaplaması yapıldıktan sonra size bilgiler verilecektir. Onaylamanız durumunda hurdanızın alım işlemi gerçekleştirilecek ve ödemeniz anında yapılacaktır.

Hurda alımı sonrası metaller çeşitlerine göre kategorize edilerek saklanmaktadır. Kategorize edildikten sonra belirli miktarlara ulaşana dek geri dönüşüm tesislerinde bekletilecektir. Bağcılar hurdacılık firması ile çalışan büyük firmalar için biriktirilen metaller ham madde olarak satılabilmektedir. Böylece kullanılmayan ve yer kaplayan metallerin yeniden kullanımı mümkün olurken, müşterilerimiz daima kazançlı çıkacaktır.

WEBSİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Güncel Hurda Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Bizlere Ulaşabilirsiniz.