Bahçelievler Hurdacılar Hurda Firmaları 28AĞU
Bahçelievler Hurdacılar Hurda Firmaları

Bahçelievler hurdacılık; uzman çalışanları sayesinde yerinden hurda alımı ve satımı işlemi yapabilmektedir. Yalnızca hurda alımı dışında bina yıkımı, çatı sökümü gibi birbirinden farklı alternatif hizmetlerde verebilmektedir. Firmamız sayesinde dünyada bulunan ham madde azlığına son verilerek işlem görmeyecek, özelliğini yitiren her tür hurdanın günlük hayata ve elektrik- elektronik alanına kazandırılabilmesi mümkün olabilmektedir. Bahçelievler hurdacılık sayesinde hiçbir hurdanız değer kaybetmeyecek ve zahmetsizce alım- satım işlemi gerçekleştirilebilecektir. Firmamızda tonaj sınırlaması bulunan ya da bulunmayan birçok metalin bir kilogramdan bir tona kadar alımı gerçekleştirebilmektedir.

Bahçelievler Hurdacılık Firması Hurda Alımı- Satımı Hizmetleri

Bahçelievler hurdacılık firmamızda birçok hurdanın alımı ve satımı yapılabilmektedir. Hurdalar kendi içerisinde kategorize edildikten sonra alımı ve satımı için fiyatlandırma yapılmaktadır. Belirli aralıklarla güncellenen bu fiyatlar hurda satışı yapacaklar için oldukça yüksek, hurda alımı yapacaklar için ise son derece uygun olacaktır. Bu nedenle her türlü müşterimiz için bir memnuniyet oluşturmayı hedeflediğimizi söyleyebilmek mümkün olacaktır. İnşaat, şantiye ya da sanayi bölgesinde çalışan kişilerin yerinden hurda alımı yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra elinde bulunan, kullanılmayan ve yer işgal edildiği düşünülen paslanmaz, demir, krom, nikel, çinko, plastik, kurşun, naylon, sarı, pirinç, bakır, kablo hurdası gibi pek çok metal malzemenin tarafımızca alınabilmesi mümkün olacaktır. Piyasada bir hayli talep gören bu metallerin hurdaları, Bahçelievler hurdacılık aracılığı ile büyük firmalara gönderilerek yeniden kullanılmak üzere evlerimize gönderilebilecektir. Böylece ham madde tedariğinin oldukça zor olduğu bu dönemde, büyük firmaların ihtiyaçları da büyük oranla giderilebilecektir.

Bahçelievler Hurdacılık ile Zahmetsiz Teslimatın Keyfini Çıkarın

Bahçelievler hurdacılık sağladığı zahmetsiz teslimat ile müşterisini memnun etmeyi başarabilmektedir. Bu kapsamda firmamız müşterilerine 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunabilmektedir. Özellikle İstanbul içerisinde bulunan tüm ilçelere kısa süre içerisinde ulaşım sağlanması bekleme sürenizin minimuma inmesine neden olabilmektedir. Hurda alım ve satımı kilogram üzerinden yapılabilmekte olup, her bir hurdanın farklı ücreti bulunmaktadır. Hurda alımı için kilogram miktarı belirlendikten sonra, size ücret hesaplaması yapılarak bilgilendirme yapılır. Tüm hurda metalleriniz özenli bir şekilde aracımıza yüklendikten sonra anında ödememiz yapılır. Alınan hurda metalleri dönüşüm için özel olarak oluşturulmuş tesislerde biriktirilmektedir. Bahçelievler hurdacılık ile irtibata geçen büyük firmalara ham madde tedariği sağlanır. Vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde kullanılması mümkün olmayacak metaller geri dönüşüme kazandırılırken, hem hurda alan hem de hurda satan kişinin kazançlı çıkmasına imkan sağlanacaktır.

WEBSİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Güncel Hurda Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Bizlere Ulaşabilirsiniz.