Adalar Hurdacılar Hurda Firmaları 28AĞU
Adalar Hurdacılar Hurda Firmaları

Adalar hurdacılık olarak; artık özelliğini yitirmiş, kullanılamayacak değerli metaryelleri toplayarak geri dönüşüme önemli katkıda bulunmaktayız. Yeniden hayata kazandırılan hurdalar, çevrenin korunmasında oldukça önemli bir etken olurken maddi açıdan da yarar sağlayacaktır. Almış olduğumuz birçok hurda çeşidi sayesinde, hurdayı artık kullanamayan kişilere maddi açıdan destek sağlamaktayız. Bunun yanı sıra Adalar hurdacılık olarak hurdayı aktif olarak kullanan şirketlerinde malzeme ihtiyacını gidererek çift taraflı memnuniyet oluşturabilmekteyiz. Bunun yanı sıra adresinize kadar ulaşım sağlanabilmesi, hurda satım aşamasında herhangi bir çaba sarf etmenizin de önüne geçebilecektir.

Adalar Hurdacılık Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Adalar hurdacılık ekibimiz ile geniş kapsamlı hizmetler verebilmekteyiz. Çok sayıda kullanmadığınız ve yer işgal ettiğini düşündüğünüz değerli metallerin firmamız tarafından satın alınmasını sağlayabilirsiniz. Firmamızda soyma bakır, boru bakır, lama bakır, hurda bakırı, hurda sarı, hurda bronz, fosfor bronz, çinko hurda levha, hurda alüminyum, kurşun levhası, piston alüminyum, hurda paslanmaz, hurda demir, hurda nikel, sarı arais, sarı pirinç, yanık bakır, talaş hurdası gibi birçok malzemenin alımı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra hurda sayılan arabaların malzemeleri de alınabilmektedir. Kabloların içerisinde yer alan malzemeler alındıktan sonra dış kablolar geri dönüşüm amacıyla kullanılarak yeniden hayata kazandırılabilmektedir. Elinizde bulunan her türlü değerli metal için Adalar Hurdacılık olarak en iyi fiyat hizmeti verilebilmektedir. Hurdanın alım fiyatı kilogram üzerinden belirlenmektedir. Kullanılmayan metaller kilogram üzerinden hesaplandıktan sonra, kazancınız anında taktim edilebilecektir. Bu kapsamda herhangi bir mağduriyetin yaşanması söz konusu olmayacaktır.

Adalar Hurdacılık 7 gün 24 Saat Hizmetinizde…

Adacılar hurdacılık ve ekibi olarak siz değerli müşterilerimiz için 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunabilmekteyiz. Yılar içerisinde tecrübeli çalışanları ve oluşturulan müşteri memnuniyeti sayesinde büyümeyi başarabilmiş nadir firmalar içerisinde yer alabildiğimizi düşünmekteyiz. Adalar Hurdacılık ile irtibata geçtiğinizde adres bilgilerinizi yollamanız hurdanızın alınabilmesi için yeterli olacaktır. Adresinize kadar araçlarımız ve uzman ekiplerimiz tarafından kısa süre içerisinde intikal edilecektir. Gelinecek gün ve saat dilimi aralığı ise, tarafınıza tahmini olarak bildirilecektir. Alınabilecek metal malzemelerinizin kilogram ağırlığı ve ücreti belirlendikten sonra onaylamanız durumunda metaller aracımıza yüklenecek, gerekli tutar size ödenecektir. Daha sonra almış olduğumuz hurdalar ayrıştırılma merkezine gönderilerek maden gruplarına göre ayırılarak biriktirilmeye başlanacaktır. Yeterli miktara ulaştıktan sonra geri dönüşüm tesislerine iletilerek, siz değerli müşterilerimizin yeniden kullanılabilmesi için gerekli işlemleri yapılabilecektir. Böylece kullanılmadığı için atılmaya yüz tutmuş elementler, günlük hayatımızda yeniden aktif olarak yer alabilecektir.


WEBSİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Güncel Hurda Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Bizlere Ulaşabilirsiniz.