Kadıköy Hurdacılar Hurda Firmaları 28AĞU
Kadıköy Hurdacılar Hurda Firmaları

Kadıköy hurdacılık firması, müşterileri için 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet verebilmektedir. Hurdalar genel anlamda artık kullanılamayan ancak yeniden işlenerek kullanılma olasılığı bulunan her türlü eşyaya verilen isimdir. Hurda bir karton olabileceği gibi bozulmuş bir bulaşık makinesi ya da arızalanmış bir otomobil olabilecektir. Hurdalar yeniden kullanılabilir olduğu için çevreye olumlu katkılarda bulunmaktadır. Ayrıca elden çıkaracak kişi için ise farklı bir gelir kapısı olabilecektir. Bu kapsamda Kadıköy hurdacılık firması da oldukça özenli ve titiz çalışabilen bir kuruluştur.

Kadıköy Hurda Alım Satım İşlemi

Kadıköy hurdacılık firması geniş kapsamlı bir hizmet verebilmektedir. Bu hizmet kapsamında kullanılmayan bakır, krom, alüminyum, kablo, nikel, paslanmaz, demir, plastik, soyma bakır, karton, kağıt gibi tüm eşyalar hurda olarak alınabilecektir. Bunun yanı sıra hurda sınıfına giren eşya kategorisi oldukça geniştir. Kişilerin detaylı bilgi alması ve elinde bulunan ürünü hurda olarak satıp satamayacağını öğrenebilmesi için Kadıköy hurdacılık ile irtibat kurması yeterli olacaktır. Her bir hurda çeşidinde fiyat farklılıkları bulunmaktadır.

Bu fiyatlar belirli aralıklarla güncellenerek, hurda satıcı ve alıcılarına bildirilmektedir. Belirlenen fiyatlar genellikle kilogram ağırlığı üzerinden belirlenmiştir. Bu nedenle kişinin kazancının ya da hurda alımı için vereceği miktarı kilogram miktarı netleştirecektir. Hurda alım işlemi için ilk olarak kişilerin adreslerine ulaşım sağlanabilecektir. Adrese ulaşıldıktan sonra her bir element kilogram üzerinden belirlenerek ücret hesaplaması yapılmaktadır. Hurda alımı gerçekleştirildikten sonra ücret anında kişilere nakit olarak verilmektedir. Hurda araca taşındıktan sonra geri dönüşüm tesislerine götürülecektir.

Kadıköy Hurda Satım İşlemi ile Geri Dönüşüme Katkı…

Kadıköy hurda satım işlemi geri dönüşüme önemli bir katkı sağlanmaktadır. Kadıköy hurdacılık firmasının almış olduğu tüm hurdalar sınıflandırıldıktan sonra, tesislerde aynı şekilde biriktirilir. Biriktirme işlemi genellikle belirli bir kapasiteye ulaşana dek devam edecektir. Toplanan hurdalar farklı kategorilerde hizmet veren kurumlara satılmaktadır. Böylece bu firmalar üretimi için geçerli olan ana maddeye uygun fiyat içerikleri ile daha kolay bir şekilde sahip olabilecektir.

Bu açıdan hem ham maddeye ulaşım hem de geri dönüşüme katkı olarak Kadıköy hurdacılık önemli bir görev yürütmektedir. Bu firma yalnızca hurda alımı ve satımı yapmamaktadır. Hurda karşılığında binaların yıkımı, çatıların sökümü gibi farklı işlerde yapabilecektir. Bu işler kişilere çevre düzenlemesi konusunda kolaylık sağlarken, firmaların hurdalara ulaşımını da hızlandırabilmektedir. Hurdacılık iş kolu birçok konuda ciddi fayda sağlayan iş kolları arasında yer almaktadır.

WEBSİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Güncel Hurda Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Bizlere Ulaşabilirsiniz.