Bakırköy Hurdacılar Hurda Firmaları 28AĞU
Bakırköy Hurdacılar Hurda Firmaları

Bakırköy hurdacılık firması olarak müşterilerimiz için hurda alımı ve satımı hizmeti vermekteyiz. Değerli metaller elektrik- elektronik, taşıt oluşumu gibi birçok kategoride sıklıkla kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. Ancak bu metallerin tedariki oldukça zor olabilmektedir. Bu nedenle geri dönüşüm bu malzemelerin tedarik edilmesinde oldukça avantaj sağlayabilmektedir. Hurdacılar, geri dönüşümün en önemli ağını oluşturabilmektedir. Bakırköy hurdacılık sayesinde şantiyenizde, inşaat alanınızda, sanayinizde ya da yaşam alanlarında bulunan hurdaların alınmasını sağlayarak yer işgali ve çevre kirliliğinden kurtulabilirsiniz. Yine aynı zamanda ham madde ihtiyacı duyduğunuz değerli metallere ulaşarak, ekonomik bir şekilde bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Bakırköy Hurdacılar Verilen Hizmetler

Bakırköy hurdacılık firmamızda yalnızca hurda alım ve satım hizmeti verilmemektedir. Çatı sökümü, bina yıkımı gibi birçok hizmet içinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Yerinden hurda alımı kapsamında sarı, pirinç, bakır, kablo, çinko, nikel, paslanmaz, demir, krom, kurşun, Alüminyum, naylon, plastik, kağıt, pimapen gibi maddelerin alınması işlemi yapılabilmektedir. Hurda satımı kapsamında ise elimizde bulunan birçok değerli metallerin satışı gerçekleştirilerek ham madde satışı gerçekleştirilebilecektir. Hurda alımı ve satımı işlemi için her bir hurda tipine göre kilogram ücreti belirlenmektedir. Hurdanın kilogram miktarı ile belirlenen fiyat çarpılarak alınacak ya da alınan ücret belirlenebilecektir. Bakırköy hurdacılık firmasının size sunduğu yüksek fiyat içeriği sayesinde tatmin edici kazançlar elde edebilir, hurda alırken tasarruf sağlayabilirsiniz. Üstelik kazancınızın yanı sıra firmamız çalışanlarının profesyonel hizmeti sayesinde herhangi bir zahmet göstermenize de gerek kalmayacaktır.

Bakırköy Hurdacılık ile Size Özel Kesintisiz Hizmet

Bakırköy hurdacılık size özel 7 gün 24 saat süren kesintisiz bir hizmet verebilmektedir. Profesyonel iş arkadaşlarımız ve müşteri memnuniyetini esas olan iş ahlakımız sayesinde firmamız tüm İstanbul ilçelerine yerinden hurda alımı hizmeti verebilmektedir. Firmamız ile irtibat kurulması halinde en kısa süre içerisinde randevu oluşturulabilecek ve hizmet ayağınıza getirilebilecektir. Bulunduğunuz mekandaki tüm hurda alımı gerçekleştirilirken, kilogram ağırlığı ölçümlenmektedir. Ücret tarifesine ve kilogram ağırlığına göre alınan metallerin tamamının ödemesi anında yapılacaktır. Böylece gereksiz hurdalarınız toplanarak, kazanç elde edebilmeniz sağlanırken aynı zamanda çevre düzenlemenizde yapılmış olacaktır. Bakırköy hurdacılık firmamızdan hurda alımı yapmak isterseniz de, irtibata geçebilirsiniz. Firmamızda her bir değerli metal, kendi cinsinden hurdalar ile bir arada biriktirilmektedir. Sizin için kategorize bir şekilde biriktirilen değerli hurda metalleri ham madde ihtiyacınıza yanıt oluşturacaktır. Böylece ihtiyacınız giderilirken, geri dönüşüme de önemli bir katkı sağlanabilecektir.

WEBSİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Güncel Hurda Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Bizlere Ulaşabilirsiniz.